سعید کیوان‌پور (شیرانی) نویسنده و شاعر

دکتر آرش شادپور

دکتر آرش شادپور

 چهره های ماندگار هشتپر و طوالش :

آرش شادپور رییس اداره منابع طبیعی شهرستان تالش. ( اصالتا ، اهل بخش شاندرمن از شهرستان ماسال )

دکتر آرش شادپور معاون منابع طبیعی صومعه سرا بود ، که با حکمی از مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان به عنوان رییس و سرپرست منابع طبیعی تالش منصوب گردید.

    درست مثل اینکه همه ی درختان برای رشد به آب و همه ی انسانها برای زندگی به هوا احتیاج دارند ؛ ادارات و مراکز دولتی هم برای زنده ماندن و پیشرفت به مدیرانی شایسته و فرهیخته احتیاج دارند ؟ مسلماً آنهایی که مسیر تلاش مؤمنان را هموار میسازند ، سزاوار تکریم و احترام بس والایند . زیرا اینان رشد و تعالی انسانیت را مهر میکنند و ایثار را در عشق به آیندگان متجلی میسازند ، بی تردید مدیریت  ، همفکری ، همدلی و تلاش چنین مدیران و مسئولان عزیز و ارجمند در شکوفایی و تعالی شهرستان تالش و دیگر مناطق میهن اسلامیمان ایران ارزشمند خواهد

بود و همتشان ستودنی و تلاششان مقبول حضرت دوست قرار خواهد گرفت و به همین دلیل به مناسبت هفته دولت از جناب آقای دکتر آرش شادپور از طرف فرماندار وقت شهرستان تالش جناب آقای محمد حسین شاه گویی در محل فرمانداری تجلیل به عمل آمد و فرماندار محترم تالش ، دکتر آرش شادپور را به عنوان مدیری نمونه انتخاب و با اهدای لوح تقدیر و سپاس  تجلیل و قدردانی نمودند ... إنشاء الله در همه ی امور زندگی موفق و مؤید باشند و آفرین به چنین مدیرانی.

.   

پیام

پیام شما

لطفا دیدگاه یا درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید: