سعید کیوان‌پور (شیرانی) نویسنده و شاعر

تقدیرنامه‌ای به قلم استاد اسکندری

اسکندی

سپاس خدای را که با نظر لطف خویش اصفهان را مهد تولد و پرورش فرهیختگانی قرار داد که در راه ترویج دین آسمانیش بسی رنجها کشیده و دانش و هنر و توان خویش را در آن مسیر پاک به کار گرفته و از هیچ زحمتی دریغ نکردند تا دین خدا و مکتب تشیع پابرجا مانده و ولایت رسول خدا صلی اله علیه و آله و خاندان طاهرش خصوصا نام بزرگ مرد اسلام مولی الموحدین علی بن ابیطالب و راه و روش او در همیشه ی تاریخ و در جای جای کشور اسلامی ایران زنده بماند. از جمله فرهیختگان این شهر ولایی دانشمند و نویسنده ی محترم جناب آقای سعید کیوان پور است که بهار عمر خویش را در کنار علمای بزرگی چون مرحوم آیت الله سید اسماعیل هاشمی و چهره ماندگار عرصه تبلیغ جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فیروزیان حفظه الله مشغول فعالیت در عرصه تبلیغ بوده و با مسافرت های فراوان به مناطق محروم فرهنگی کشور  و تاسیس کتابخانه و همیاری در زمینه رساندن معارف اهل بیت سلام الله علیهم به شیعیان بسی رنجها برده و نام خویش را در دیوان دستگاه ولایت اهل بیت ثبت نمودند و ازجان ودل باقدم و قلم توانای خویش  در زمینه مذهب و فرهنگ در عرصه هنر خدمات وافری نموده اند و شایسته تقدیر می باشند.زیبنده است از این چهره ی ماندگاردرعرصه ی تبلیغ و نویسندگی تجلیل بعمل آید تا مردمان شهر مذهبی فرهنگی شهر اصفهان و سایر شهر ها با این چهره ی فرهیخته آشنا شوند و از آثار ایشان فیض وافر ببرند. انشاالله که خداوند بر توفیقاتشان بیفزاید..        

(اسکندری )

تشکرویژه از جناب آقای دکتر محمد علی اسکندری استاددانشگاه که حقیر را بااین تجلیل و توصیف زیبا موردلطف و محبت خویش قرار دادند.. با سپاس فراوان از ایشان

پیام رضا

واقعا جناب استاد اسکندری حق مطلب را ادا کرده
اند زیرا استاد کیوانپور برای جامعه ایران زحمات زیادی کشیده اند با قلم و قدم خود خدمات زیادی به دین و جامعه داشتند و همیشه سعی بر گمنامی خود داشته اند که این وظیفه ی ما میباشد تا ایشان را معرفی نماییم بلکه تشویقی باشد برای دیگران بخصوص جوانان عزیز. انشاالله خداوند منان یار و همراهشان باشد.