سعید کیوان‌پور (شیرانی) نویسنده و شاعر

               نون و القلم و مایسطرون

                      لوح سپاس

نویسنده گرامی جناب آقای مسیح شیرانی ( کیوانپور )

   نویسندگان قاصدان امین و راویان صدیق آگاهی اند که بیقرار در مدار رویدادها می کاوند ، تا جانهای تشنه دانستن را سیراب کنند.

" اهل قلم " طلایه داران راستین خدمت به توسعه و پیشرفت این سرزمین اند که همواره با تلاش وافر ، جهان پیرامون خویش را با صداقت و معنویت در هم آمیخته اند ، تا آنچه عرضه می دارند ارزش خدائی به خود گیرد. بدین وسیله چهاردهم تیر ، روز " قلم " را به شما که از تلاشگران این عرصه اید تبریک گفته و آرزومندیم تحت توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و زعامت رهبر معظم انقلاب " مدظله العالی " ، همواره موفق و پیروز باشید.

   

    رئیس‌ شورای شعر و انجمن ادبی صائب

                  سخای اصفهانی

هرگز نیمرد آنکه دلش زنده شد به عشق

ثبت است بر جریده ی عالم دوام ما .

جناب آقای مسیح شیرانی، نویسنده محترم

خورشید لطف خداوند عالم همواره بر سر جهان تابان است و انوار معرفتش روشنگر راه هر رهرو . لکن تنها دو دسته از بندگان ، شهود را از سرچشمه فیض الهی سیراب گرداند و واسطه اند میان آفریدگار و آفریدگان ، سالگان راه حق و هنروران ، اهالی هنر این کیمیای هستی را در قالب شعر و ادب و موسیقی با خلایق به اشتراک می گذارند . مساعی ارزنده شما را در عرصه فرهنگ و ادب ارج نهاده و به رسم اکرام این " لوح تقدیر را به محضر گرامیتان تقدیم می داریم، چشمه هنرتان همواره جوشان و منبع الهام تان همواره تابان باد .

   مسئول انجمن فرهیختگان استان اصفهان

                       استاد نکویی